Dekor Maderno

Pro dekor MADERNO jsme našli inspiraci v dílech italského architekta. CARLO MADERNO (1556 - 1629) byl hlavním představitelem architektury raného římského baroka. Jako architekt pracující ve službách papeže Pavla V. (z rodu Borghe­se) se zabýval především chrámovými stavbami a navrhl mnoho skladeb mramorových nebo dřevěných podlah s dekory s prostorovou hloubkou.

Standardizovaný obdélníkový dekor Maderno vyrábíme z formátu 30x60, 40x80, 45x90, 60x120 a 80x160 cm. Dekory mohou být vyráběny jako kombinace tří barev nebo tří typů povrchů, např. relief, mat a lesk. Dekor Maderno se pokládá na střih, na stěně většinou horizontálně, nebo příčně na směr chůze (koridory, pasáže).

velkoplošný dekor Maderno

MADERNO

Dekor Maderno se řeže ze 3 typů dlažeb (barva, nebo povrch). Na jeden set se musí použít po 2 boxech barev na okraje a jednom boxu na středovou barvu. Z odpadu (odřezků) lze skládat další dekory (viz výkresy), kterých je 25 % z celkového množství zdrojové dlažby.

  • Rozměrové varianty dekoru MADERNO:

    • Dekor Maderno 30x60 cm (vhodný jako obklad)
    • Dekor Maderno 40x80 cm (vhodný jako obklad)
    • Dekor Maderno 60x120 cm (vhodný jako dlažba a velkoplošný obklad)
    • Dekor Maderno 80x160 cm (vhodný jako dlažba a velkoplošný obklad)
velkoplošný dekor Maderno 50 %

MADERNO 50 %:

Základní dekor Maderno se může pokládat v kombinaci s celou (neřezanou) dlaždicí ve shodné barvě, jako je střed dekoru, nebo můžete vybrat čtvrtou barvu. Díky této pokládce snížíte prořez na poloviční hodnotu a současně na celou plochu potřebujete jen 50 % dekoru Maderno a tím i snížíte celkovou cenu. Tento typ dekoru je vhodný pro větší plochy. Design je výrazně rozdílný a pro určitý typ stavby bude vhodnější než při celoplošném použití dekoru Maderno.

Rádi vám poradíme nebo vypracujeme cenovou nabídku

Zavolejte nám na
+420 734 427 576
Pokud preferujete e-mail
Napište nám
Potřebujete cenovou nabídku?
Kontaktujte našeho partnera
Loading...
Kontaktujte naše partnery pro zpracování nabídky na váš projekt, poradenství či nákup hotových výrobků.