O nás

Výroba TechnoArt se nachází v obci Všeruby (Plzeň-sever). Celý areál se skládá ze čtyř výrobních hal o celkové rozloze přes 1 950 m2.

Historie TechnoArtu sahá až do roku 2002, kdy jsme ještě pod značkou A-Keramika / W.A.W. spol. s r.o. začali jako jedni z prvních průkopníků s úpravami keramických dlažeb. Postupem času jsme rozšiřovali výrobní areál až na dnešní stav čtyř výrobních hal. Sledujeme novinky v oboru zpracování přírodního kamene a každý rok koupíme minimálně jeden z nejmodernějších strojů. Tyto stroje následně testujeme a upravujeme pro obor slinutých dlažeb.

Jsme šetrní k životnímu prostředí, takže v našem závodě nechybí samozřejmě ani čistička vody potřebná k výrobě, kterou následně recyklujeme. Díky tomu se nám podařilo snížit spotřebu vody na 10 %.

Soustředíme se na atypickou výrobu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.

Máme bohaté zkušenosti

  • 21 let na trhu

    Jsme stabilní společnost s dlouholetou tradicí

  • přes 5 000 realizací

    Realizujeme zakázky od menších až po ty největší

  • přes 30 zaměstnanců

    Máme spolehlivý tým profesionálů z oboru

Procesy zakázek

Procesy zakázek

S každým zákazníkem pracujeme individuálně a snažíme se vždy vyjít vstříc všem jeho požadavkům a přáním, popř. navrhujeme jiná/lepší řešení.

Pomineme-li standardní výrobky a zaměříme-li se na zakázkovou výrobu, zajistíme vše od A do Z, ať už se jedná o prvotní zaměření v místě instalace, přes samotnou výrobu, dopravu až po konečnou montáž přímo u zákazníka.

Tým zaměstnanců TechnoArt

Náš tým

V našem týmu pracuje více než 30 zaměstnanců, od výrobních dělníků/dělnic, přes architekty, připravující podklady pro výrobu, až po office pracovníky, kteří mají na starosti veškeré objednávky a komunikaci se zákazníky.

Součástí naší divize je také realizační tým, který zajišťuje prvotní zaměření na místě instalace, dopravu již hotových produktů a následnou montáž u zákazníka.

Vodní paprsek GMM Intec 613-G2

Naše stroje a technologie

Pro opracování a úpravy obkladů, dlažeb či skleněných desek využíváme nejrůznějších moderních technologií a strojů, ať už se jedná o vodní paprsek, CNC obráběcí centrum, rozmítací pily, leštící frézy, diamantové pily či řezačky nebo stroje pro pískování, pokovení nejrůznějších materiálů až po zařízení pro potisk slinuté dlažby (i velkoformátové).

Detailní popis naleznete v sekci technologie.


Odkaz na původní web TechnoArt zde.

Loading...
Kontaktujte naše partnery pro zpracování nabídky na váš projekt, poradenství či nákup hotových výrobků.