O nás

Výrobní závod TechnoArt se nachází v obci Všeruby (Plzeň-sever). Celý areál se skládá ze čtyř výrobních hal o celkové rozloze přes 1 950 m2.

Historie TechnoArtu sahá až do roku 2002, kdy jsme ještě pod značkou A-Keramika / W.A.W. spol. s r.o. začali jako jedni z prvních průkopníků s úpravami keramických dlažeb. Postupem času jsme rozšiřovali výrobní areál až na dnešní stav čtyř výrobních hal. Sledujeme novinky v oboru zpracování přírodního kamene a každý rok koupíme minimálně jeden z nejmodernějších strojů. Tyto stroje následně testujeme a upravujeme pro obor slinutých dlažeb.

Jsme šetrní k životnímu prostředí, takže v našem závodě nechybí samozřejmě ani čistička vody potřebná k výrobě, kterou následně recyklujeme. Díky tomu se nám podařilo snížit spotřebu vody na 10 %.

Soustředíme se na atypickou výrobu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.

Máme bohaté zkušenosti

  • 18 let na trhu

    Jsme stabilní společnost s dlouholetou tradicí

  • přes 4 000 realizací

    Realizujeme zakázky od menších až po ty největší

  • přes 30 zaměstnanců

    Máme spolehlivý tým profesionálů z oboru

Procesy zakázek

Procesy zakázek

S každým zákazníkem pracujeme individuálně a snažíme se vždy vyjít vstříc všem jeho požadavkům a přáním, popř. navrhujeme jiná/lepší řešení.

Pomineme-li standardní výrobky a zaměříme-li se na zakázkovou výrobu, zajistíme vše od A do Z, ať už se jedná o prvotní zaměření v místě instalace, přes samotnou výrobu, dopravu až po konečnou montáž přímo u zákazníka.

Tým zaměstnanců TechnoArt

Náš tým

V našem týmu pracuje více než 30 zaměstnanců, od výrobních dělníků/dělnic, přes architekty, připravující podklady pro výrobu, až po office pracovníky, kteří mají na starosti veškeré objednávky a komunikaci se zákazníky.

Součástí naší divize je také realizační tým, který zajišťuje prvotní zaměření na místě instalace, dopravu již hotových produktů a následnou montáž u zákazníka.

Vodní paprsek GMM Intec 613-G2

Naše stroje a technologie

Pro opracování a úpravy obkladů, dlažeb či skleněných desek využíváme nejrůznějších moderních technologií a strojů, ať už se jedná o vodní paprsek, rozmítací pily, leštící frézy, diamantové pily či řezačky nebo stroje pro pískování, pokovení nejrůznějších materiálů až po zařízení pro potisk slinuté dlažby (i velkoformátové).

Detailní popis naleznete v sekci technologie.


Odkaz na původní web TechnoArt zde.

Loading...
Kontaktujte naše partnery pro zpracování nabídky na váš projekt, poradenství či nákup hotových výrobků.