Úhlová automatická pila – kamenický roh

Úhlová automatická pila Cosmac Jolly MTHT je v TechnoArtu používána na výrobu polotovarů pro výrobky, které využívají kamenické rohy. Jsou to například schodišťové stupně typu K1 - K3, polotovary pro ztracená bednění nebo exteriérové květináče z 2 cm síly dlažeb. Obdobným způsobem je stroj využíván na výrobu polotovarů pro keramická umyvadla, interiérové květináče, odpadkové koše apod. Výroba finálních výrobků na tomto stroji jsou převážně standardizované kamenické rohy.

Výhody standardizovaných kamenických rohů?

  • Preciznost, přesnost, kvalita, zrychlení realizace stavby
  • Velkoobjemová výroba – kapacita i pro největší projekty
  • Dokonalá kvalita při nižší ceně, materiál od 6 do 20 mm

Popisovat výhody stroje, který vyrábí polotovary pro další zpracování není důležité. Využití pro koncového zákazníka - potažmo obkladače je výroba kamenických rohů.

Ručně vyráběné kamenické rohy na stavbě nemají kvalitu, prodlužují dobu realizace a při broušení na stavbě vzniká mnoho prachu, který je velice negativní především při rekonstrukcích. Objednejte si kvalitní kamenický roh v TechnoArtu.

Technické možnosti:

  • Kamenický roh získáte spasováním dvou dlaždic do úhlu 90°, tedy dvě dlaždice s hranou v úhlu 45°
  • Kamenické rohy lze vyrobit na všech typech obkladů a dlažeb v jakýchkoliv tloušťkách
  • Kamenické rohy vyrábíme až do délky 320 cm
Úhlová automatická pila – Cosmax Jolly MTHT (kamenický roh)

Cosmac Jolly MTHT

Nejčastěji vyrábíme tzv. standardizované kamenické rohy s úhlem řezu 45° se "zábrusem" pro lepidlo. Díky tomu jsou přední hrany dokonale spasovány a prostor pro lepidlo je vytvořen dodatečnou frézou. Dokonalý řez, zalešťovací frézy a fazetovací kotouč vám zajistí kvalitní kamenický roh, který je na každé dlaždici shodný.

Loading...
Kontaktujte naše partnery pro zpracování nabídky na váš projekt, poradenství či nákup hotových výrobků.