Digitální tisk na dlaždici - Praha - Nové Butovice

Cena: 10 000 Kč

V pražské galerii Czech Photo Centre v Nových Butovicích je k vidění fotografický přírůstek, který je technicky velice neobvyklý. Z dálky vypadá jako fotografie vytištěná na jiný materiál. Když ale přistoupíte blíže, zjistíte, že fotografie je přímo na dlaždici. Dnes je technicky možné vytisknout jakoukoliv fotografii na dlaždici. Nehrozí tedy její znehodnocení, dokud na ní někdo nevezme například pneumatické kladivo :))

Materál podkladu

Dlažba Florim - bílá matná

Tento obraz byl vytisknut na základní materiál Florim, bílá matná, 160x320 cm, tloušťka střepu 6 mm.

Technologie

 

K tisku je používána speciální barva nanášená v několika vrstvách. Každá vrstva se automaticky vytvrzuje UV lampou a obraz je okamžitě po tisku plně stabilní. Vzhledem k extrémnímu mechanickému a chemickému namáhání povrchu dlaždic (mytí a používání agresivních chemických čisticích prostředků) ve výrobě následně celý povrch potisknuté dlaždice ošetří velice odolnou čirou dvousložkovou pryskyřicí, která digitální tisk dokonale ochrání.

Digitální tisk

 

Jedná se o velkoformátovou digitální tiskárnu, která dokáže tisknout prakticky na všechny typy obkladů a dlažeb a to až do formátu 160x320 cm. Digitální tisk diametrálně rozšiřuje designové možnosti použití obkladů a dlažeb. Vytisknout lze prakticky cokoli - od fotografií osob, budov, zvířat, přírody, přes různé designy přírodních materiálů až po jakékoli abstrakce nebo umělecká díla. Záleží zde pouze na charakteristice daného prostoru a kreativitě architekta nebo designéra

Tento obraz se vyráběl speciálně pro výstavu nejlepších fotografií od českých a slovenských fotografů přírody, ale i zvířat a krajin exotických zemí. Tato se konala v pražském Karolinu a všechny snímky zachycovaly jedinečným stylem přírodu kolem nás a my jsme rádi, že jsme se mohli stát součástí této unikátní výstavy.

Rádi vám poradíme nebo vypracujeme cenovou nabídku

Zavolejte nám na
+420 734 427 576
Pokud preferujete e-mail
Napište nám
Potřebujete cenovou nabídku?
Kontaktujte našeho partnera
Loading...
Kontaktujte naše partnery pro zpracování nabídky na váš projekt, poradenství či nákup hotových výrobků.