Skrytá indukční varná deska pod keramickou kuchyňskou deskou

Cena: neuvedeno

Jedná se o neviditelný indukční varný systém, který je plně skryt a integrován pod 12mm keramickou kuchyňskou deskou.

Elektromagnetická indukce využívaná u varných desek patří mezi nejefektivnější a nejúspornější způsoby ohřevu. Protože se vlivem magnetického pole ohřívá jen kovová nádoba, nedochází k tepelným ztrátám nebo zahřívání povrchu desky.

Vzor pracovní desky

 

Ve vzorech pracovních desek je opravdu široký výběr - od klasických mramorů, přes design onyxu, travertinu, betonu, uni barev apod. Zlomek designů pod značkou TechnoArt Stone naleznete dle síly střepu 1,2 cm.

Z dlažby je možné zhotovit nejen pracovní desku, ale v naší výrobě TechnoArt umíme vyrobit například i kuchyňský pult, obložení za kuchyňskou linku a mnoho dalších interiérových i exteriérových prvků.

Varná deska a varné plochy/body

 

Různé velikosti varných desek (od 30x50 cm až do 52x91 cm), stejně tak jako různý počet varných ploch/bodů (od 2 až do 5), dokáže uspokojit jakéhokoliv klienta.

To samé platí i co se týká vzhledu varných ploch nebo bodů vyznačených na kuchyňské desce. Můžete si vybrat jen malé tečky, určující středy varných ploch či jakékoliv jiné obrazce, kolečka, čtverce, obdélníky, křížky atd. o různých velikostech. Tyto značky se na povrch vykreslují mikropískováním při sníženém tlaku ca 5 bar a díky tomu nedochází ke snížení odolnosti ani ke zvýšení nasákavosti kuchyňské desky.

Co proběhlo v rámci zakázky

  • Zaměření na místě

  • Konzultace řešení

  • Dovoz a instalace

Rádi vám poradíme nebo vypracujeme cenovou nabídku

Zavolejte nám na
+420 734 427 576
Pokud preferujete e-mail
Napište nám
Potřebujete cenovou nabídku?
Kontaktujte našeho partnera
Loading...
Kontaktujte naše partnery pro zpracování nabídky na váš projekt, poradenství či nákup hotových výrobků.