Milano Doppio - dvojumyvadlo

Keramické umyvadlo Milano Doppio je zástupcem dvojumyvadel. Dvojité dno se skrytým odpadem vytváří čistý design a umožňuje jednoduchou údržbu. Pro varianty umyvadel bez krycího dna se používá celokovová umyvadlová výpusť A396 s velkou zátkou. Umyvadlo je také možné objednat s jedním otvorem pro stojánkovou baterii, bez otvoru pro nástěnnou baterii, nebo naopak s třemi otvory pro tříotvorovou umyvadlovou baterii.

Milano Doppio - výkres

Dvojumyvadlo Milano Doppio

Umyvadlo Milano Doppio je nutné podrobně definovat. Je možné vyrobit 24 variant v různých barevných provedeních. Při objednání umyvadla Milano Doppio je nutné vyplnit všechna pole ve formuláři.

Rozměrové varianty umyvadla Milano Doppio:

  • Milano Doppio 120 - délka 1200 mm, hloubka 480 mm
  • Milano Doppio 140 - délka 1400 mm, hloubka 480 mm
  • Milano Doppio 160- délka 1600 mm, hloubka 480 mm
  • Milano Doppio 180 - délka 1800 mm, hloubka 480 mm

Umyvadla TechnoArt® jsou specifická jak rozměrem, tak uchycením. Již při přípravě projektu je nutné myslet na stavební připravenost pro uchycení umyvadla a správné umístění vývodů pro vodovodní baterie a odpad. Výkresová dokumentace jasně definuje jednotlivé rozměry a je nutné tyto rozměry při přípravě respektovat. Díky různé kalibraci zdrojových dlažeb pro výrobu umyvadel je vnější rozměr orientační (+/- 1 mm). Je nutné přípravu realizovat podle kót od osy umyvadla. Je důležité také zajistit správné uchycení umyvadla. Vždy záleží na typu stěny. Obvyklé typy zdiva umožnují využít klasických kotvicích prvků. V případě, že je stěna za umyvadlem řešena sádrokartonovou konstrukcí, tak je nutné před zaklopením stěny realizovat zesilující prvky pro uchycení umyvadla.

Kotvicí konzole je možné dokoupit k umyvadlu, nebo uchycení řešit vlastním způsobem.

Obecné vlastnosti umyvadel a jejich čištění

Umyvadla vyrobená ze slinutých dlažeb jsou nenasákavá. Povrch umyvadel má prakticky shodné vlastnosti jako klasické keramické umyvadlo a nečistoty se na něm neusazují. Umyvadlo (dlaždici) lze čistit jakýmkoliv běžným čistícím prostředkem, který používáte na obdobné prvky v koupelně.

Čištění spojů

Spoje dlaždic mají prakticky nulovou spáru. Dlaždice jsou lepeny pod vysokým tlakem speciálním epoxidovým lepidlem, které má nulovou nasákavost. Nedochází tedy k zašpinění této minimální spáry. U umyvadel s kolmým spojem může usychat voda a tvořit se povrchová nečistota, kterou je vhodné zhruba jednou za měsíc vyčistit běžným čistícím přípravkem pomocí kartáčku.

Čištění odpadu

Na výpusť z umyvadla je namontován klasický sifon, který má na spodní části krycí matku po jejímž odmontování lze sifon běžným způsobem vyčistit. Výpusť z umyvadla je standardně používaná výpusť 5/4“, která má dostatečný průtok i na velké nečistoty. Pouze u umyvadla Florence je štěrbinová výpusť s následným napojením na klasický sifon. U umyvadel s krycím dnem je po odejmutí tohoto dna plný přístup k běžné umyvadlové výpusti.

Životnost umyvadel

Umyvadla mají prakticky neomezenou životnost a k jejich poškození může dojít pouze nárazovým mechanickým zatížením, které by stejným způsobem poškodilo i běžné keramické umyvadlo.

Rádi vám poradíme nebo vypracujeme cenovou nabídku

Zavolejte nám na
+420 734 427 576
Pokud preferujete e-mail
Napište nám
Potřebujete cenovou nabídku?
Kontaktujte našeho partnera
Loading...
Kontaktujte naše partnery pro zpracování nabídky na váš projekt, poradenství či nákup hotových výrobků.