Typy a tvary hran pro atypické umyvadlové desky z materiálů 6-12 mm

Moderní materiály velkoformátových slinutých dlažeb si našly nové způsoby použití. Nenajdete je jen v koupelnách, nebo na podlahách prestižních nemovitostí, ale staly se "polotovarem" pro výrobu zajímavých produktů. Velice rychle začaly nahrazovat tradiční materiály na výrobu umyvadlových desek. Umyvadlové desky ze slinutých dlažeb v síle střepu 6 - 12 mm se používají jako krycí desky na koupelnový nábytek, aby jej ochránily proti vodě. Samonosné umyvadlové desky musí mít nosný korpus z voděodolné překližky, nebo konstrukční desky WEDI. V tomto případě má deska přední čelo s napojením na horní desku typem hrany K1.

Slinuté dlažby mají tvrdost 8 MOHS (odolnost proti poškrábání) a prakticky nulovou nasákavost (odolnost proti znečištění). TechnoArt vám z těchto typů slinutých dlažeb vyrobí umyvadlovou desku ve výjimečném designu.

Umyvadlová deska z Quarelly

Typy a tvary hran pro umyvadlové desky:

Umyvadlové desky ze slinutých dlažeb 6 - 12 mm nemají probarvený střep. Přední pohledová hrana má sílu střepu - je tedy subtilní. Má-li zákazník požadavek, aby přední hrana měla čelo, tak na desce v přední části vytvoříme hranu K1. Pod úhlem 45° slepíme speciálním lepidlem desku s čelem tak, aby přes hranu probíhala kresba.

  • Desku podlepíme WEDI deskou v síle 20 mm
  • Přední čelo má také nosnou desku WEDI s hranou K1
  • Přední čelo je standardně 200 mm, ale může mít rozměr na zakázku

Rádi vám poradíme nebo vypracujeme cenovou nabídku

Zavolejte nám na
+420 734 427 576
Pokud preferujete e-mail
Napište nám
Potřebujete cenovou nabídku?
Kontaktujte našeho partnera
Loading...
Kontaktujte naše partnery pro zpracování nabídky na váš projekt, poradenství či nákup hotových výrobků.