Poličky pod umyvadla

Atypické univerzální poličky jsou vyráběny v několika rozměrech. Poličky je možné kombinovat s jakýmkoliv umyvadlem nebo umyvadlovou deskou Technoart®. Hloubka poličky je 40 cm, tak aby byla mírně zapuštěna proti umyvadlu (8-10 cm), tak abyste se o ni při pohybu u umyvadla nebouchli. Je samozřejmně možné vyrobit poličky na míru z vámi zvoleného materiálu, ale to je nutné samostatně projednat s technikem TechnoArt.

Atypické umyvadlo Milano Doppio s umyvadlovou poličkou z dlažby

Poličky pod umyvadla

U designových koupelen je těžké hledat rovnováhu mezi designem a funkčností. Především u hotelových koupelen, kde není koupelnový nábytek, potřebujete odkládací plochu na ručníky, popřípadě vaši kosmetickou taštičku. Polička ze stejného materiálu, jako je umyvadlo nebo umyvadlová deska, je řešením.

Rozměrové varianty poliček:

  • 80x40x8/5 cm (zdrojový materiál ≥ 80x40 cm)
  • 100x40x8/5 cm (zdrojový materiál ≥ 60x120 cm)
  • 120x40x8/5 cm (zdrojový materiál ≥ 60x120 cm)
  • 140x40x8/5 cm (zdrojový materiál ≥ 80x160 cm)
  • 160x40x8/5 cm (zdrojový materiál ≥ 80x160 cm)
  • 180x40x8/5 cm (zdrojový materiál ≥ 80x180 cm)

Keramické univerzální poličky TechnoArt® jsou specifická jak rozměrem, tak uchycením. Již při přípravě projektu je nutné myslet na stavební připravenost pro uchycení poličky, případně vývod elektro pro podsvícení. Výkresová dokumentace jasně definuje jednotlivé rozměry a je nutné tyto rozměry při přípravě respektovat. Díky různé kalibraci zdrojových dlažeb pro výrobu poliček je vnější rozměr orientační (+/- 1 mm). Je nutné přípravu realizovat podle kót od osy poličky. Je důležité také zajistit správné uchycení poličky, aby byla zachována její nosnost. Vždy záleží na typu stěny. Obvyklé typy zdiva umožnují využít klasických kotvicích prvků. V případě, že je stěna za poličkou řešena sádrokartonovou konstrukcí, tak je nutné před zaklopením stěny realizovat zesilující prvky pro uchycení jak umyvadla, tak poličky. 

Kotvicí konzole je možné dokoupit k poličce, nebo uchycení řešit vlastním způsobem.

Rádi vám poradíme nebo vypracujeme cenovou nabídku

Zavolejte nám na
+420 734 427 576
Pokud preferujete e-mail
Napište nám
Potřebujete cenovou nabídku?
Kontaktujte našeho partnera
Loading...
Kontaktujte naše partnery pro zpracování nabídky na váš projekt, poradenství či nákup hotových výrobků.