Interiérové odvodňovací prvky ze slinutých dlažeb 10 mm

Odvodňovací prvky TechnoArt - tvarovky pro interiér - garáže, wellness a bazény. Dominantně se vyrábějí tyto prvky ze slinutých dlažeb v síle střepu 10 mm - z materiálu, který je již v tomto prostoru použit. V tomto případě se dlažba podlepí nerezovým plechem a až následně se tvarovky vyrobí. Díky tomu má odvodňovací prvek zvýšenou mechanickou pevnost a prořezané otvory tuto pevnost nesníží. Pro exteriéry se většinou používají dlažby v síle střepu 2 cm, které jsou samonosné a nemusí se podlepovat nerezovým plechem.

Odvodňovací prvky za zdrojového materiálu 60x60x1 cm

Odvodňovací prvky jsou součástí bazénů, wellness a garáží, které jsou řešeny z dlažeb v rozměru 60x60 cm a v síle střepu 10 mm.

Rozměrové varianty: délka 600 mm, šířka 200, 250 nebo 300 mm

Typové varianty: průběžné odvodňovací prvky mají varianty A, B nebo C a rohový prvek Angolo

Odvodňovací prvky za zdrojového materiálu 80x80x1 cm

Odvodňovací prvky jsou součástí bazénů, wellness a garáží, které jsou řešeny z dlažeb rozměru 80x80 cm a v síle střepu 10 mm.

Rozměrové varianty: délka 800 mm, šířka 200, 250 nebo 300 mm

Typové varianty: průběžné odvodňovací prvky mají varianty A, B nebo C a rohový prvek Angolo

Odvodňovací prvky za zdrojového materiálu 60x120x1 cm

Odvodňovací prvky jsou součástí bazénů, wellness a garáží, které jsou řešeny z dlažeb v rozměru 60x120 cm a v síle střepu 10 mm.

Rozměrové varianty: délka 1200 mm, šířka 200, 250 nebo 300 mm

Typové varianty: průběžné odvodňovací prvky mají varianty A, B nebo C a rohový prvek Angolo

Průběžné odvodňovací rošty A, B, C TechnoArt

Průběžné odvodňovací prvky se používají v případě, kdy je dlažba v daném prostoru položena (nalepena) přímo na beton a plochy je nutné nějakou formou odvodnit. Používají se různé typy odvodňovacích žlabů s krycí mřížkou, která bývá plastová, z pozinkovaného plechu, nebo je žlab kryt litinovým roštem.

Pevný, nebo odnímatelný kryt: při odnímatelném krytu je vhodné zvolit větší kryt, aby se rozneslo bodové zatížení do větší plochy. V některých případech není nutné mít odnímatelný kryt a je možné jej nalepit přímo nad žlab. Odvodňovací otvory nepropustí velké nečistoty a Aco Drain se průtokem vody samočistí. Nad výpustí je možné například jednu tvarovku nalepit na silikonové lepidlo.

Výběr typu A, B nebo C: výběr typu je prakticky jen z pohledu designu. Pro bazény doporučujeme z praktické zkušenosti Typ – B, kde šikmé drážky lépe odvádějí vodu z případně vzniklé vlny.

Při potřebě individuálního řešení - z vlastních rozměrů je možné vyrobit tvarovku ve vámi definovaném rozměru.

Rádi vám poradíme nebo vypracujeme cenovou nabídku

Zavolejte nám na
+420 734 427 576
Pokud preferujete e-mail
Napište nám
Potřebujete cenovou nabídku?
Kontaktujte našeho partnera
Loading...
Kontaktujte naše partnery pro zpracování nabídky na váš projekt, poradenství či nákup hotových výrobků.